Follow League of Pickles Czech edition on Anook

League of Pickles Czech edition is a public nook on Anook. Sign up to join this nook or create your own public community or private hideout for your blog, forum, guild or anything else you like.

Rufflez shared his post
Rufflez
How to save adc in NA challenjour
www.youtube.com
https://www.facebook.com/LoLRufflez https://twitter.com/LoLRufflez https://www.twitch.tv/Freezna
Sejuani wrote
Sejuani

Tak co se tu stalo, žije tu ještě někdo ? Není tu moc míst kde by si někdo přečetl něco v rodném jazyce, a byla by škoda kdyby nebylo žádné :p

Zelenej
Nová rotace hrdinů pro tento týden

Přeji hodně štěstí a úspěchů při zkoušení.

Hhahac
Dust: An Elysian Tail

Ponořte se do úžasného fantasy světa a zjistěte svojí pravou identitu. Hra Dust An Elysian Tail je akční RPG z 2D pohledu, kde budete hrát za Dusta, který ztratil paměť. Ve hře budete mít k dispozici mocný mluvící meč Blade of Ahrah a roztomilou pomocnici Fidget.

Spojením vašich a Fidgetiních dovedností složíte mocné kombo, které doslova zatočí s nepřáteli. Ale musíte si dát pozor, abyste se při tom nezranili. Systém souboje je velmi rychlý na pochopení, protože hra dělá jen to co po ní chcete. Jak už jsem zmínil hra je RPG, tudíž zde budete moci levelovat vaše dovednosti i Fidget. Samozřejmě zde nechybí ani výroba věcí, a vylepšování meče Arah. Tak na co ještě čekáte? Vemte si úkol od vesničanů a objevte skryté poklady schované různě po mapě. A co je na hře ještě tak úžasné kromě combat systemu, příběhu, levelování, skvělého prostředí je to, že hru udělal jeden člověk během 4 let. Hra původně vyšla na konzoli Xbox 360. ale je k dostání i na Steamu
Zelenej
Sleva od 31.5 do 3.6

Doba odpočinku skončila a nové slevy se objevily. Tak se na ně pojďme mrknout.

Skiny:

Jako prvního tu máme Arclight Varuse, který se navrátil do dob kdy ještě nebyl sušenkou zlákán k temné straně. A jak se mu to povedlo? O tom se prozatím pouze spekuluje. Možná sestrojil stroj času? Možná jen strašlivě rychle rotoval podel své osy dokud se země nezačala otáčet na druhou stranu? Tak neváhejte a obětujte 487 RP a možná se dozvíte více.


Dalšího tu máme Deep Sea Kog'Mawa. Tato potvůrka, je vzdálená příbuzná mořského ďasa. Mořský ďas je znám především tím, že svou potravu naláká na své světýlko a pak jí zblajzne. Naše potvůrka se liší pouze tím, že jí narostli nepoužitelné ručičky a trochu více užitečné nožičky. A její způsob lovu? Inu, už nepoužívá ono světýlko pouze k lákání. Nyní si s jeho pomocí naklepává své oběti na pěkné, tenké řízečky. Tento zázrak přírody muže být váš za pouhých 487 RP.


Jako posledního tu máme Junkyard Trundla. Tento trolík nedávno schodil svůj zimní kožíšek a protože na něj trochu táhlo tak se vydal na jediné místo, kde mužete sehnat všechno možné i nemožné. Toto místo je definováno jako skládka. Na skládce našel náš trolík spoustu "oblečení" mezi které patří i nedávno použitá pneumatika od traktoru. A pouze nyní za 375 RP může Trundle rozbíjet hlavy výfukem i pro vás.


Hrdinové:

Jako první hrdinku tu máme Vi. Vi je známá hlavně díky tomu, že v průběhu vyptávání vám z obličeje vytváří nové umělecké dílo svýma, parou poháněnýma, rukavicema. A nyní i vy mužete podpořit takovéto umění za pouhých 487 RP.

Maokai byl kdysi malý stromeček, který si vesele rostl na Twisted Treeline. A rostl by až do dnes, kdyby ho nezasáhla zbloudilá magie. To Maokaie strašlivě naštvalo, neboť mu to propujčilo mozek a on najednou musel o věcech přemýšlet. Nyní mužete podpořit jeho kampaň "Pryč s magií". Stačí jednorázová platba 440 RP.

Jako poslední tu máme paní Sonu. Tato hudebnice se jednoho krásného dne rozhodla, že splní bobříka mlčení. Bohužel jí nikdo neprozradil jak dlouho se takový bobřík drží. A protože na svoje zlevnění nic nenamítala, tak jí mužete míti za 395 RP.

Rufflez

twitch.tv/tvspectre/b/408560722 trošku o české scéně ve starcraftech

Zelenej
TPA skiny jsou nyní k dispozici

Dnes byli přidány do obchodu nové skiny, které byli zhotoveny na počest LoL týmu Taipei Assassins.Každý skin stojí 750 RP. Mužete si také zakoupit balíček všech skinů, který vás vyjde na 2812 RP (Pokud nevlastníte některého z těch hrdinů, jeho cena bude připočítána), což je o 25% výhodnější, než si je kupovat po jednom.
Bohužel, tyto skiny si budete moci zakoupit jen do 1. června. Poté se přesunou do speciálního trezoru ze kterého budou vytaženy jen při mimořádné události. Takže pokud jste si vyhlédli svého favorita, tak kupujte. Dokud je ještě čas!

Zelenej
Sleva od 24.5 do 27.5

A je tu zase nová sleva. Tak se na ní pojďme podívat.

Skiny:

Jako první tu máme Stinger Akali. Která se strašně moc těšila na nový akční film "Kill blil: zrození". Ale co čert nechtěl! Na tvorbu svého oblečku spotřebovala všechny svoje penízky. A tak se naše drahá Akali potácí po ulicích a prosí každého koho potká o skromných 260 RP.


Další na seznamu je Deep One Kassadin. Ten se zase pro změnu těšil na to jak si krásně zadovádí se svojí potápěčskou výbavou na planetě Aqua. Bohužel zapomněl, že levituje. A protože to nemuže nijak vypnout tak vás prosí o 260 RP, aby si mohl koupit pořádně těžkou kovadlinu.


A jako poslední tu máme Hextech Jannu. Nedávno se dozvěděla o prastarém artefaktu nacházející se na kraji světa. Ale sama na to nestačí. A tak hledá kolegu. Takže pokud jste dostatečně odvážný, silný, vynalézavý, chytrý, zkušený, pohledný a máte potřebných 487 RP na letenku tak neváhejte a volejte na její horkou linku 69-69-69.


Hrdinové:

Jako první hrdinku tu máme Elis. Neni to jen obyčejná měňavka. Dokáže spoustu věcí, mezi které patří například: Háčkování všeho možného z pavoučího vlákna, vaření z pavoučích vajec a samozřejmě efektivní zabijení všeho živého. Všechny tyto služby vám poskytne za krásných 487 RP.

Další na seznamu je Jax. Jax nyní hnije ve věznici za vandalismus. Holt krást po nocích pouliční osvětlení se zkrátka nevypalácí. A tak mu pomozte složit kauci. Stačí pouhých 292 RP.

A jako poslední tu je Zilean. Tento chlapík si rád hraje s časem. Takže pokud toužíte po hrátkách s časem tak neváhejte a zaměstnejte si Zileana za krásných 292 RP na hodinu.

Hhahac
  • May 24, 2013, 12:09:00 PM
Hhahac

Janna zabila :D :D +1

Zelenej wrote
Zelenej

Ukázka Ghost Bride Morgany.

Pre-Release Teaser - Ghost Bride Morgana Skin - League of Legends
www.youtube.com
Note: If substantial changes are made to her Shield then the video will get an Update Teaser! This is a …