Follow Hhahac on Anook

Sign up to keep track of Hhahac's updates or create your own profile to share your gaming experience, follow your favorite games and show off your gaming identities.

Hhahac
Don't hurt Janna
youtu.be
Don't try to hurt Janna noobs!
Hhahac
Dust: An Elysian Tail

Ponořte se do úžasného fantasy světa a zjistěte svojí pravou identitu. Hra Dust An Elysian Tail je akční RPG z 2D pohledu, kde budete hrát za Dusta, který ztratil paměť. Ve hře budete mít k dispozici mocný mluvící meč Blade of Ahrah a roztomilou pomocnici Fidget.

Spojením vašich a Fidgetiních dovedností složíte mocné kombo, které doslova zatočí s nepřáteli. Ale musíte si dát pozor, abyste se při tom nezranili. Systém souboje je velmi rychlý na pochopení, protože hra dělá jen to co po ní chcete. Jak už jsem zmínil hra je RPG, tudíž zde budete moci levelovat vaše dovednosti i Fidget. Samozřejmě zde nechybí ani výroba věcí, a vylepšování meče Arah. Tak na co ještě čekáte? Vemte si úkol od vesničanů a objevte skryté poklady schované různě po mapě. A co je na hře ještě tak úžasné kromě combat systemu, příběhu, levelování, skvělého prostředí je to, že hru udělal jeden člověk během 4 let. Hra původně vyšla na konzoli Xbox 360. ale je k dostání i na Steamu
Hhahac posted to Indie games
Hhahac
Hero of Many - Trailer
www.youtube.com
http://heroofmany.com Action adventure game coming soon to iOS and Android.
Hhahac
Odhalení nového Xboxu

Dnes na tiskové konferenci Microsoftu proběhne odhlení nového Xboxu. Na rozdíl od PS4 o něm nic nevíme. Na internetu kolují svěsiti o jménu. To by mohlo být buď "Xbox infinity" a nebo jen "Xbox", což je pravděpodobnější, protože se Microsoft tento rok zaměřil na jednoduchost.

Hhahac posted to Indie games
Hhahac
Reus Gameplay Dev Diary
www.youtube.com
In this first dev diary we show you how Reus is actually being played. The person speaking is Adriaan Jansen, …
DoingDragon
  • Dec 27, 2013, 12:26:53 AM
DoingDragon

I actually got this game a couple of days ago and it's fantastic.

Hhahac
How Scary is Outlast?
www.youtube.com
We locked 20 people from IGN in a room and had them play Outlast to answer the question. What did we discover? …
Hhahac
Zábavní parky, nové DLCčko do Sim city

Vývojáři Sim city uvedli na svém twitteru, že 28. května budeme všichni ohromeni. Jestli tomu tak bude, či ne můžete rozhodnout sami, protože si pro nás vývojáři připravili nové DLC a to s názvem "Amusement Park" - zábavní parky. Díky tomuto DLC se nebudete muset zaměřovat na hazard, technologie nebo těžbu, ale také na zábavu. Toto DLC bude stát 10$ a je již na vás jestli jeho koupě za to stojí nebo ne.

Hhahac
Reus

Dnes vyšla nová hra s názvem Reus. Hru má pod svými křídly vývojářské studio Abbey Games. V této hře se zhostíte role velkého a mocného obra. Budete si moci vytvořit svůj vlastní svět podle svých přestav. Můžete vytvořit vlastně skoro všechno od jednoduchých hor, oceánů, lesů až po divokou faunu. Vaším hlavním úhlavním problémem bude drobnost, která se nazývá lidstvo. To totiž síří kulturu a svoje hříchy po vašem světe. To ale není vše, jak je známa lidé se mezi sebou moc dobře nevycházejí a mají rozdílné názory a proto mezi sebou válčí. Bude jen na vás jak tento problém vyřešíte.

Reus Release Trailer
www.youtube.com
Reus is now available on Steam, GOG, Desura, Gamersgate, Greenmangaming, Gamesload and our own site …
Hhahac
Reus

Today was released new indie game called "Reus". This game was created by Abbey Games. It's their first game which they created. In this game you'll play as a big and mighty giants. With their help you can shape the world to your will. Actually you can create everything ranging from simple mountains to very complicated wild life. But there is a problem. The problem is called mankind. They are unpredictable. You cannot control them. They will infest your world with virtues and sins. It's up to you how you will solve this problem.

Reus Release Trailer
www.youtube.com
Reus is now available on Steam, GOG, Desura, Gamersgate, Greenmangaming, Gamesload and our own site …
Hhahac is now following CreepahCam.
Hhahac

Today is nice discount on steam. You can buy Mass Effect Collection with 75% discount. Mass Effect Collection includes Mass Effect and Mass Effect 2. You can do it here:

Hhahac

28. May will be released new content for Sim city. You will be amused.

Hhahac is now following Indie games.
Hhahac
Steam trading cards

Valve si pro nás připravil další sběratelné věci a to v podobě herních karet. Je to další motivace společně s achievementy, proč si hru pořádně užít, protože karty budete získávat hraním her. Karty se budou moci vyměňovat. Budete je moci přeměnit do tzv. "Game badges", což jsou herní odznaky. Princip této přeměny si Valve vypůjčil ze své hry Team Fortress 2, kde podstatná část věcí "craftována" z jiných nalezených věcí. Další věc bude levelování to budete získávat z vytváření odznaků.

Samozřejmě zde nechybí ani odměny. Za každý vytvořený odznak dostanete náhodnou odměnu ty mohou být vyměněny

  • Nastavení pozadí ve steamu
  • Slevové kupóny
  • Nové smajlíky do steam chatu

Všechny tyto úspěchy si budete moci vystavit a tím se pochlubit vašim přátelům. Díky tomuto updatu si budete moci všemožně customizovat váš profil.