Follow League of Pickles Czech edition on Anook

League of Pickles Czech edition is a public nook on Anook. Sign up to join this nook or create your own public community or private hideout for your blog, forum, guild or anything else you like.

Blog Posts

Showing all 38 blog posts.
Hhahac
Dust: An Elysian Tail

Ponořte se do úžasného fantasy světa a zjistěte svojí pravou identitu. Hra Dust An Elysian Tail je akční RPG z 2D pohledu, kde budete hrát za Dusta, který ztratil paměť. Ve hře budete mít k dispozici mocný mluvící meč Blade of Ahrah a roztomilou pomocnici Fidget.

Spojením vašich a Fidgetiních dovedností složíte mocné kombo, které doslova zatočí s nepřáteli. Ale musíte si dát pozor, abyste se při tom nezranili. Systém souboje je velmi rychlý na pochopení, protože hra dělá jen to co po ní chcete. Jak už jsem zmínil hra je RPG, tudíž zde budete moci levelovat vaše dovednosti i Fidget. Samozřejmě zde nechybí ani výroba věcí, a vylepšování meče Arah. Tak na co ještě čekáte? Vemte si úkol od vesničanů a objevte skryté poklady schované různě po mapě. A co je na hře ještě tak úžasné kromě combat systemu, příběhu, levelování, skvělého prostředí je to, že hru udělal jeden člověk během 4 let. Hra původně vyšla na konzoli Xbox 360. ale je k dostání i na Steamu
Zelenej
Sleva od 31.5 do 3.6

Doba odpočinku skončila a nové slevy se objevily. Tak se na ně pojďme mrknout.

Skiny:

Jako prvního tu máme Arclight Varuse, který se navrátil do dob kdy ještě nebyl sušenkou zlákán k temné straně. A jak se mu to povedlo? O tom se prozatím pouze spekuluje. Možná sestrojil stroj času? Možná jen strašlivě rychle rotoval podel své osy dokud se země nezačala otáčet na druhou stranu? Tak neváhejte a obětujte 487 RP a možná se dozvíte více.


Dalšího tu máme Deep Sea Kog'Mawa. Tato potvůrka, je vzdálená příbuzná mořského ďasa. Mořský ďas je znám především tím, že svou potravu naláká na své světýlko a pak jí zblajzne. Naše potvůrka se liší pouze tím, že jí narostli nepoužitelné ručičky a trochu více užitečné nožičky. A její způsob lovu? Inu, už nepoužívá ono světýlko pouze k lákání. Nyní si s jeho pomocí naklepává své oběti na pěkné, tenké řízečky. Tento zázrak přírody muže být váš za pouhých 487 RP.


Jako posledního tu máme Junkyard Trundla. Tento trolík nedávno schodil svůj zimní kožíšek a protože na něj trochu táhlo tak se vydal na jediné místo, kde mužete sehnat všechno možné i nemožné. Toto místo je definováno jako skládka. Na skládce našel náš trolík spoustu "oblečení" mezi které patří i nedávno použitá pneumatika od traktoru. A pouze nyní za 375 RP může Trundle rozbíjet hlavy výfukem i pro vás.


Hrdinové:

Jako první hrdinku tu máme Vi. Vi je známá hlavně díky tomu, že v průběhu vyptávání vám z obličeje vytváří nové umělecké dílo svýma, parou poháněnýma, rukavicema. A nyní i vy mužete podpořit takovéto umění za pouhých 487 RP.

Maokai byl kdysi malý stromeček, který si vesele rostl na Twisted Treeline. A rostl by až do dnes, kdyby ho nezasáhla zbloudilá magie. To Maokaie strašlivě naštvalo, neboť mu to propujčilo mozek a on najednou musel o věcech přemýšlet. Nyní mužete podpořit jeho kampaň "Pryč s magií". Stačí jednorázová platba 440 RP.

Jako poslední tu máme paní Sonu. Tato hudebnice se jednoho krásného dne rozhodla, že splní bobříka mlčení. Bohužel jí nikdo neprozradil jak dlouho se takový bobřík drží. A protože na svoje zlevnění nic nenamítala, tak jí mužete míti za 395 RP.

Zelenej
TPA skiny jsou nyní k dispozici

Dnes byli přidány do obchodu nové skiny, které byli zhotoveny na počest LoL týmu Taipei Assassins.Každý skin stojí 750 RP. Mužete si také zakoupit balíček všech skinů, který vás vyjde na 2812 RP (Pokud nevlastníte některého z těch hrdinů, jeho cena bude připočítána), což je o 25% výhodnější, než si je kupovat po jednom.




Bohužel, tyto skiny si budete moci zakoupit jen do 1. června. Poté se přesunou do speciálního trezoru ze kterého budou vytaženy jen při mimořádné události. Takže pokud jste si vyhlédli svého favorita, tak kupujte. Dokud je ještě čas!

Zelenej
Sleva od 24.5 do 27.5

A je tu zase nová sleva. Tak se na ní pojďme podívat.

Skiny:

Jako první tu máme Stinger Akali. Která se strašně moc těšila na nový akční film "Kill blil: zrození". Ale co čert nechtěl! Na tvorbu svého oblečku spotřebovala všechny svoje penízky. A tak se naše drahá Akali potácí po ulicích a prosí každého koho potká o skromných 260 RP.


Další na seznamu je Deep One Kassadin. Ten se zase pro změnu těšil na to jak si krásně zadovádí se svojí potápěčskou výbavou na planetě Aqua. Bohužel zapomněl, že levituje. A protože to nemuže nijak vypnout tak vás prosí o 260 RP, aby si mohl koupit pořádně těžkou kovadlinu.


A jako poslední tu máme Hextech Jannu. Nedávno se dozvěděla o prastarém artefaktu nacházející se na kraji světa. Ale sama na to nestačí. A tak hledá kolegu. Takže pokud jste dostatečně odvážný, silný, vynalézavý, chytrý, zkušený, pohledný a máte potřebných 487 RP na letenku tak neváhejte a volejte na její horkou linku 69-69-69.


Hrdinové:

Jako první hrdinku tu máme Elis. Neni to jen obyčejná měňavka. Dokáže spoustu věcí, mezi které patří například: Háčkování všeho možného z pavoučího vlákna, vaření z pavoučích vajec a samozřejmě efektivní zabijení všeho živého. Všechny tyto služby vám poskytne za krásných 487 RP.

Další na seznamu je Jax. Jax nyní hnije ve věznici za vandalismus. Holt krást po nocích pouliční osvětlení se zkrátka nevypalácí. A tak mu pomozte složit kauci. Stačí pouhých 292 RP.

A jako poslední tu je Zilean. Tento chlapík si rád hraje s časem. Takže pokud toužíte po hrátkách s časem tak neváhejte a zaměstnejte si Zileana za krásných 292 RP na hodinu.

Zelenej
Sleva od 21.5 do 24.5

A je tu zase nová sleva. Tak se na ní pojďme podívat.

Skiny:

Jako prvního tu dnes máme Musketeer Twisted Fate, který se rozhodl, že se oblékne ve stylu d'artagna. A dokonce i já musím uznat, že mu to velice sekne. Tak neváhejte a pouze za 375 RP vám Twisted ukáže co to je pravý Musketeer style!


Další na seznamu je Bilgerat Rumble. Stal se z něj obávaný pirát, který hlídá všechny možné břehy a přepadává každého nešťastlivce, který se odváží mu zkřížit cestu. Bohužel, jeho robůtek není schopen plavby a tak si ho mužete pořídit za sníženou cenu 260 RP.


Jako poslední tu je Dryad Soraka, která se stala součástí tajného Dryádského sesterstva, které se (jak jinak) chystá ovládnou svět pomocí lásky. Jak se k nim dostala a jak se to chystají udělat? To mě se neptejte, já jen vím, že jí mužete malým pomoci příspěvkem 260 RP.


Hrdinové:

Jako prvního hrdinu tu máme Vladimíra, vládce všech moskytů. To on je odpovědný za všechny vaše svědivé pupínky. Ale nebojte! Nedávno založil sbírku a pokud mu darujete 440 RP tak zapřemýšlí o přechodu k rajčatové šťávě.

Další na seznamu je velice populární tlouštík a ožrala Gragas. V jeho továrně na lihoviny se prohnal Singed a způsobil tam pořádné zamoření. A bohužel, Gragasova fabryka není řádně větraná. Pomozte tedy a darujte symbolických 395 RP, které mu pomohou nakoupit řádnou ventilaci.

A jako poslední tu máme Cassiopeu. Této mocné hadici se nelíbí, že na ní mnoho lidí opomnělo. A tak se královsky zlevnila na 440 RP. Tak neváhejte a udělejte jí trochu radost.

Hhahac
Odhalení nového Xboxu

Dnes na tiskové konferenci Microsoftu proběhne odhlení nového Xboxu. Na rozdíl od PS4 o něm nic nevíme. Na internetu kolují svěsiti o jménu. To by mohlo být buď "Xbox infinity" a nebo jen "Xbox", což je pravděpodobnější, protože se Microsoft tento rok zaměřil na jednoduchost.

Zelenej
Ghost Bride Morgana

Začněte se pomalinku bát! Vydání nového skinu na Morganu je za dveřmi. Tento skin nakonec dostal jméno "Ghost Bride Morgana" a bude vydán spolu se zprovoznění serverů pro Latinskou Ameriku.



Hhahac
Zábavní parky, nové DLCčko do Sim city

Vývojáři Sim city uvedli na svém twitteru, že 28. května budeme všichni ohromeni. Jestli tomu tak bude, či ne můžete rozhodnout sami, protože si pro nás vývojáři připravili nové DLC a to s názvem "Amusement Park" - zábavní parky. Díky tomuto DLC se nebudete muset zaměřovat na hazard, technologie nebo těžbu, ale také na zábavu. Toto DLC bude stát 10$ a je již na vás jestli jeho koupě za to stojí nebo ne.

Hhahac
Reus

Dnes vyšla nová hra s názvem Reus. Hru má pod svými křídly vývojářské studio Abbey Games. V této hře se zhostíte role velkého a mocného obra. Budete si moci vytvořit svůj vlastní svět podle svých přestav. Můžete vytvořit vlastně skoro všechno od jednoduchých hor, oceánů, lesů až po divokou faunu. Vaším hlavním úhlavním problémem bude drobnost, která se nazývá lidstvo. To totiž síří kulturu a svoje hříchy po vašem světe. To ale není vše, jak je známa lidé se mezi sebou moc dobře nevycházejí a mají rozdílné názory a proto mezi sebou válčí. Bude jen na vás jak tento problém vyřešíte.

Zelenej
Sleva od 17.5 do 20.5

A je tu zase nová sleva. Tak se na ní pojďme mrknout.

Skiny:

Dnes začneme pěkně z temna. Void Nocturne zaskočil na návštěvu do velice vzdálené dimenze, která se nazývá Void. Ve voidu ho čajíčkem pohostil Gentleman Cho'Gath a obdaroval ho velice slušivým ohozem, který nyní muže být i váš za pouhých 260 RP.


Dnes byl také nalezen Pantheonův dlouho ztracený bratr Myrmidon Pantheon. Společného toho mají hodně. Oba milují válku a chtěli by se stát pekaři. Jediná věc, která je odlišuje je barva pleti. Takže pokud je tmavší barva to co hledáte, tak neváhejte a adoptujte Pantheonova brášku za pouhých 260 RP.


Na seznam se nám také dostal frontman velice známé metalové skupiny Pentakill. Není to nikdo jiný než Pentakill Karthus. V této skupině účinkuje jako zpěvák a z jeho Requiemu lidé doslova umírají. Nyní se mužete jeho fanouškem stát i vy za zvýhodněnou cenu 375 RP.



Hrdinové:

A máme tu prvního hrdinu! A kdo to je? Není to nikdo jiný, než náš anti-hasič Brand. Při nedávném nedorozumnění, kdy podpálil dobrou polovinu zemské vegetace, je donucen zaplatit všechny škody. Tak neváhejte a pomozte mu. Minimální příspěvek je 440 RP.

Copak nám tu smrdí? Nebojte, nejste to vy, ale Twitch. Pomozte mu se zbavit zápachu a přihoďte do jeho sbírky na deodoranty a voňavky symbolických 395 RP.

Pokud vás nic neoslnilo, tak mam pro vás někoho komu se to určitě povede. Není to nikdo jiný než Taric. Mnoho lidí už svou krásou přímo zastunoval. Tohoto rytíře v skvostném brnění a s léčícímy schopnostmi si mužete pořídit za rozumných 292 RP.

Hhahac
Steam trading cards

Valve si pro nás připravil další sběratelné věci a to v podobě herních karet. Je to další motivace společně s achievementy, proč si hru pořádně užít, protože karty budete získávat hraním her. Karty se budou moci vyměňovat. Budete je moci přeměnit do tzv. "Game badges", což jsou herní odznaky. Princip této přeměny si Valve vypůjčil ze své hry Team Fortress 2, kde podstatná část věcí "craftována" z jiných nalezených věcí. Další věc bude levelování to budete získávat z vytváření odznaků.

Samozřejmě zde nechybí ani odměny. Za každý vytvořený odznak dostanete náhodnou odměnu ty mohou být vyměněny

 • Nastavení pozadí ve steamu
 • Slevové kupóny
 • Nové smajlíky do steam chatu

Všechny tyto úspěchy si budete moci vystavit a tím se pochlubit vašim přátelům. Díky tomuto updatu si budete moci všemožně customizovat váš profil.

Zelenej
3.7 patch změny

Dnes vyšel patch 3.7, tak se pojďme mrknout jaké změny nám přinesl.

Twilight Shroud:

 • Nyní odhaluje mapu v místě položení.

Shadow Dance:

 • Cooldown na nabijení Essence of Shadow byl snížen na 30/22.5/15 sekund z 35/25/15 sekund.

Základní změny:

 • Základní Attack speed byl snížen na 0.625 z 0.668.
 • Attack speed za level zvýšen na 4% ze 3%.

Headshot:

 • Už nelze získávat stacky při útoku na budovy.

Twin Fang:

 • Nyní je hrou bráno jako single-target kouzlo, takže předměty jako Rylai's Crystal Scepter budou těžit maximum z tohoto kouzla.

Moonsilver Blade:

 • Damage byl snížen na 20/25/30/35/40/50/60/70/80/90/105/120/135/155/175/200/225/250 (+0.6 Ability Power) z 20/25/30/40/50/65/80/95/110/125/140/155/175/195/215/240/265/290 (+0.6 Ability Power).
 • Dosah švihu za Dianou byl snížen.

Pale Cascade:

 • Celková damage byla změněna na 66/102/138/174/210 z 60/105/150/195/240.
 • Štít byl snížen na 40/55/70/85/100 (+0.3 Ability Power) z 55/80/105/130/155 (+0.45 Ability Power).
 • Druhá aplikace štítu se nyní stackuje s prvním štítem namísto jeho nahrazení.

Skittering Frenzy:

 • Ability Power poměr byl zvýšen na 0.04 z 0.02.

Spider Form:

 • Již neposkytuje bonusové Armor a Magic resist.

Demacian Standard:

 • Odhalovaní mapy okolo vlajky sníženo na 700 z 850.

Inner Flame (Mantra verze):

 • Zpomalovací pole se nyní objevuje přímo pod hlavním cílem.

Impure Shots:

 • Počet stacků byl zvýšen na 5 ze 4.
 • Damage za každý stack snížena na 4/6/8/10/12 z 6/8/10/12/14.

Základní změny:

 • Rychlost projektilu basic attacku zvýšena na 1500 z 1350

Surging Tides:

 • Bonusová Movement speed zvýšena na 40 z 30.

Aqua Prison:

 • Délka stunu byla zvýšena na 1.5 sekund z 1.25 sekund.

Consume:

 • Damage zvýšena na 600/700/800/900/1000 z 500/600/700/800/900.
 • Léčení sníženo na 90/130/170/210/250 (+0.75 Ability Power) z 125/180/235/290/345 (+1 Ability Power).
 • Consume nyní dává určité bonusy na dobu 120/150/180/210/240 sekund. Bonusy jsou dávány dle typu monstra, které bylo sežráno. Golemové zvyšují maximální HP a velikost o 10%. Lizardi propujčůjí Nuňákovým útokům bonusovou magic damage, která je rovna 1% z Nuňákovým maximálních HP. Wraiti a Wolfové propujčují Nuňákovy o 15% zvýšenou movement speed na 3 sekundy, jakmile zabije jednotku.

Vault:

 • Byl opraven bug, při kterém vault nepřerušil cíle, které byli imunní vůči zpomalení.

Puncturing Taunt:

 • Již nemuže cílovat miniony.

Flamespitter:

 • Damage byla snížena na 75/135/195/255/315 (+1.0 Ability Power) z 90/160/230/300/370 (+1.35 Ability Power)
 • Damage bonus z Danger Zóny by zvýšen na 50% z 25%.

Electro-Harpoon:

 • Damage byla snížena na Damage decreased to 45/70/95/120/145 (+0.4 Ability Power) z 55/85/115/145/175 (+0.5 Ability Power).

Scatter the Weak:

 • Zlepšena detekce Dark Spheres na vzdálenějších místech.

Pick a card:

 • Modrá karta nyní obnovuje 50/75/100/125/150 Many místo 26/39/52/65/78 (+0.6 total Attack Damage).

Stacked Deck:

 • Už neposkytuje Cooldown Reduction.
 • Bonus Attack Speed byl zvýšen na 10/15/20/25/30% z 3/6/9/12/15%

Destiny:

 • Cooldown zvýšen na 180/150/120 sekund z 150/135/120.

Tiger Stance:

 • Byl opraven bug, který způsoboval, že Tiger Strike byl aplikován pouze při prvních 5 sekundách trvání Tiger Stance.

Základní změny:

 • Základní Movement speed byla snížena na 330 z 335.

Piercing Arrow:

 • Minimální damage byla zvýšena na 10/47/83/120/157 z 10/43/77/110/143.
 • Maximální damage byla zvýšena na 15/70/125/180/235 z 15/65/115/165/215.
 • Byla vylepšena detekce zásahu na konci střely.

Hail of arrows:

 • Damage snížena na 65/100/135/170/205 z 65/105/145/185/225.

Chain of corruption:

 • Byla vylepšena detekce zásahu na konci střely.

Infinite Duress:

 • Byla snížena doba provádění schopnosti na 1.5 sekundy z 2.1 (Cíl je pořád suppresován plných 1.8 sekund)
 • Infinite Duress nyní vždy umístí Warwicka přímo před cíl místo náhodného místa v okolí cíle.

Základní změny:

 • Základní regenerace životů byla snížena na 7.0 z 12.5.

Let's Bounce!:

 • Damage byla snížena na 140/210/280 z 160/240/320.
 • Byl opraven bug, který způsoboval, že Let's Bounce! aplikoval pouze 0.25 Ability power na každém skoku, místo 0.4 na prvním skoku a následně poloviční hodnotu na zbylých skocích.
 • Tenacity byla snížena na 50% z 75%.

Razor shuriken:

 • Damage udělená sekundárním cílům byla snížena na 45/69/93/117/141 (+0.6 bonus Attack Damage) z 60/92/124/156/188 (+0.8 bonus Attack Damage).

Living Shadow:

 • Odhalovaní mapy okolo stínu sníženo na 700 z 1300.

Shadow Slash:

 • Cooldown byl zvýšen na 4 sekundy ze 3 sekund.

Itemy:

Mana Manipulator:

 • Nový Recept: Faerie Charm + 120 gold = 300 total gold
 • Aura na mana regen byla snížena na 5 mp/5 z 6 mp/5

Mikael's Crucible:

 • Nový recept: Philosopher's Stone + Chalice of Harmony + 920 gold = 2500 total cost.
 • Nyní dává 7HP/5 z 0 HP/5.
 • Nyní dává 18 MP/5 z 9 MP/5.
 • Už nedává manu
 • Aktivní schopnost byla změněna na "Uzdraví za 150 + 10% z maximálních HP cíle" z "Uzdraví za 150 + 15% z chybějících HP cíle".
 • Doba cesty projektilu je nyní konstantně na 0.2 dekundách.

Shard of True Ice:

 • Celková cena snížena na 1600 gold z 1700.
 • Aura na mana regen byla snížena na 5 MP/5 z 6 MP/5

Mimo jiné byli do hry také přidány tzv. "item sety", které vám umožní ušít si pro každého šampiona set věcí, který nahradí doporučené věci od vývojářů hry.


A v neposlední řadě byl také přidán nový systém zobrazování stunů a ostatních statusů, které omezují vašeho hrdinu. Více detailů se mužete dozvědět v přiloženém videu.

Tak neváhejte a utíkejte si všechno nové vyzkoušet.

Hhahac
Zahrajte si na celníka, aneb "Papers, Please"

Hra nás zavede do komunistického státu Arstotzka, kde vy i vaše rodina žijete. Vaším úkolem bude prověřovat pasy, identifikační karty, pracovní víza a další věci, které vám lidé dají k ověření. Navíc se ještě musíte postarat o svojí rodinu. Všechny tyto věci se zdají být lehké, ale opravdu tomu tak není. Častokrát se vám totiž stane, že přijde člověk s neplatným pasem a vy si toho jednoduše nevšimnete a to nemluvě o spustě dalších věcí, které po vás bude hra chtít v dalších fázích. Pokud tedy pustíte člověka s neplatným pasem či vízem, dostanete pokutu a to se projeví hlavně tím, že vám to strhnout z platu. Plat a počet lidí, které obsloužíte je velmi důležitý, protože musíte platit nájem, topení a jídlo, aby se vaše rodina měla dobře.


*Při kontrole pasů se často vyskytne i takovýhle problém

Někdy se také stane, že si pro vás hra přichystá překvapení. To většinou spočívá v tom, že například utekl vrah ze sousedního státu a je jen na vás jak na to zareagujete, když přistoupí k vám na kontrolu. Zatknete ho nebo ho necháte jít? Pořadí postav je víceméně naskriptované, ale objevují se zde i náhodně. Zajímavý je manželský pár, kdy příjde muž s platnými papíry a prosí vás ať pustíte jeho ženu, která je hned za ním. Ta však nemá vše v pořádku a opět je na vás jak se zachováte. Jelikož jste komunistická země, setkáte se zde i s atentátníky.

Hra je v pěkné retro grafice a nyní je v otevřené betě, navíc je zcela zdarma. Stáhnout si ji můžete zde. Přeji příjemnou zábavu při kontrole pasů.