Follow League of Pickles Czech edition on Anook

League of Pickles Czech edition is a public nook on Anook. Sign up to join this nook or create your own public community or private hideout for your blog, forum, guild or anything else you like.

Blog Posts

Showing all 2 posts in June 2013.
Hhahac
Dust: An Elysian Tail

Ponořte se do úžasného fantasy světa a zjistěte svojí pravou identitu. Hra Dust An Elysian Tail je akční RPG z 2D pohledu, kde budete hrát za Dusta, který ztratil paměť. Ve hře budete mít k dispozici mocný mluvící meč Blade of Ahrah a roztomilou pomocnici Fidget.

Spojením vašich a Fidgetiních dovedností složíte mocné kombo, které doslova zatočí s nepřáteli. Ale musíte si dát pozor, abyste se při tom nezranili. Systém souboje je velmi rychlý na pochopení, protože hra dělá jen to co po ní chcete. Jak už jsem zmínil hra je RPG, tudíž zde budete moci levelovat vaše dovednosti i Fidget. Samozřejmě zde nechybí ani výroba věcí, a vylepšování meče Arah. Tak na co ještě čekáte? Vemte si úkol od vesničanů a objevte skryté poklady schované různě po mapě. A co je na hře ještě tak úžasné kromě combat systemu, příběhu, levelování, skvělého prostředí je to, že hru udělal jeden člověk během 4 let. Hra původně vyšla na konzoli Xbox 360. ale je k dostání i na Steamu